Меню сайта
Форма входа

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Парфюмерный форум » Распив парфюмерии » Lorenzo Villoresi » Yerbamate від Lorenzo Villoresi (25 грн/мл, зелено-пудровий красунчик)
Yerbamate від Lorenzo Villoresi
primulaДата: Среда, 02.08.2017, 13:48 | Сообщение # 1
В парфюмерном раю
Статус: Offline
Yerbamate від Lorenzo Villoresi - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. Yerbamate був випущений в 2001. Парфумер: Lorenzo Villoresi. Верхні ноти: Цитруси, Чай, М'ята, Тархун, Палісандр, Іланг-Іланг, Зелені ноти, Трава і Мате; ноти серця: Лаванда, Зелені ноти, Чай, Трава, Мате і Сіно; ноти бази Гальбанум, Французький Лабданум, Дубовий Мох, Пачулі, Ветивер, Спеції, Чай, Деревні Ноти, Пудрові Ноти і Зелені ноти.

Флакон 50 мл.
В розпив 25 мл без флакона.
Ціна 25 грн/мл. Мінімальне замовлення 5 мл (для менших замовлень ціна 30 грн/мл).

Один з моїх НАЙ-НАЙ-НАЙ ароматів. Багатоярусний і багатогранний, безмежна стійкість, чудовий шлейф з одного пшика і блаженство! Ммм, лугове різнотрав"я, зелена пудрочка, прохолодні нотки м"яти, томна медова ніжність ледь прив"ялого на сонці сіна... Я це люблю!

Ділюся тому, що аромат доволі "економний" у використанні, а мені ще й решту гардеробу вигулювати треба) Запрошую!

Мій гардероб - http://www.fragranticaukraine.com/members/58/
Найближчим часом дуже зайнята.

Парфюмерный форум » Распив парфюмерии » Lorenzo Villoresi » Yerbamate від Lorenzo Villoresi (25 грн/мл, зелено-пудровий красунчик)
Страница 1 из 11
Поиск: